Můj bráška 9. Díl

6. ledna 2014 v 0:28 | Denibaja |  Louis Tomlinson
Už je to měsíc co jsem Louise neviděla. S klukama se vídám třeba na skypu nebo se někdy sejdeme v kavárně a tak . Pracuju v jednom baru kde dělám hudební vystoupení a dostávám za to i o pár peněz navíc . Jako každý večer jsem se chystala na vystoupení ve své šatně.

"A nyní přivítejte naší jedinou zpěvačku v tomto klubu!" Ozvalo se z reproduktorů a já s falešným úsměvem vstoupila na pódium . Dívala jsem se do davu a hledala tu osobu která mi zlomila srdce. Tu osobu kterou nenávidím a i přez to miluju. Začla jsem zpívat a snažila se předvést to nejlepší co ve mě je. Když v tu ránu když jsem měla zpívat refrén se ke mě někdo připojil . Byl to Louis . Ano právě on . Dozpívali jsme a odešli do šaten .

" Co to mělo znamenat?!" zapištěla jsem na něj.
" No chci ti jen říct , že ta holka byla moje bývalka , ale ona si myslí že jsem pořád její a vrhla se na mě a prostě pochopím když už se mnou nebudeš chctít nic mít. " řekl se sklopenou hlavou .
" Prosím nech mi chvilku na rozmyšlenou ... Ale nejdřív se tě chci zeptat..... Nedal by jsi mi tvé telefonní číslo? Já ho vymazala no ..." Nedořekla jsem to a on to diktoval.

" Musím jít " řekla jsem rozpačitě.


A sakra nenenene .. Já zase psolehla sakra sakra sakra!


No tak drama mooc dlouho netrvalo :D ale zase se tam objeví :) :D

Usmíří se s Louim a začít s ním chodit?
Nebo ho trošku podusí a stejně se s ním usmíří :D

Prosím komentujte :) ať vím kdo to čte :)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama