Říjen 2013

15+ OneDirection

31. října 2013 v 18:17 | denibaja
Je normální večer dívám se na televizi a čekám na kluky a hlavně na Liama.Když v tu chvíli se rozezněl zvonek . Vyběhla jsem a objala jsem vsšchny kluky . Ti jen koukali a pak tě Liam zatáhl do obýváku a ostatní se tam přišourali taky.Posedali jste si na gauč a dívali jste se na horor.

Niall:Hele horory už nechci co takhle Péčko?
Loui:I ty jeden zvrhlíku
řekl a už šel něco dát do dvd přehrávače.
Já: Ale no tak kluci jsem tu já halooo
řekla jsem a Liam se ušklíbl
Liam: Tak co bude sranda
Ok to jsem nečekala

Samozřejmě tam dal Loui nějakou 6 tku nebo co . Počkat tam je 5 kluku jedna holka a ...
Já:Kluci? já si nemyslím , že je to dobrej nápad
Harry: Tak co bude sranda a neboj já to vydržím


Polkla jsem a najednou to začalo.Harry si začal tisknout polštář k rozkroku a dělal malé pohyby nahoru a dolu.
Já: Prej , že to vydžíš Harry
Zayn: já já ..... musím
odběhl do koupelny a na to se ozvaly steny. Je vám jasné co se dělo.


Loui:Já taky a na to všichni odběhli do koupelny za Zaynem a pak zase steny ale všech. Podívala jsem se na Liama a ten se jen tak tak držel. Políbila jsem ho a on mi zajížděl pod hraťasy.Přejel mi po kalhotkách a já vydala sten utlumenej v jeho rtech. Odtrhl se ode mě a sundal mi tričko a kraťasy.Abych nezůstala pozadu jsem mu sundala košily a kalhoty. On mi rozepl podprsenku a začal laskat má ňadra. Vydávala jsem tiché steny . Měla jsem už dost a já se přehoupla na Liama a sundavala mu boxerky.


Jeho malý(velký) kamarád už byl v pozoru a já začla dělat ty již známe pohyby . Udělal se a to rychle. Hned na to přišli kluci a ti se na sebe vrhli asi takto Zayn + Niall a pak Louis + Harry.


Liam mi sundal poslední část oblečení a vnikl do mě jedním prstem pak přidal druhý pak třetí a pak čtvrtý. Byla to slast.
Když jsem se prohla v zádech a taky se udělala.

Loui zřejmě odvedl dobrou práci u Harryho a Harry u Louiho. Pak do mě Liam vrazil kamaráda a začal přirážet. Můj nejlepší orgasmus za celou tu dobu s Liamem.

Nakonec když se udělali Niall a Zayn si mě Liam dal do polohy v klečení na kolenou pak na mě dal Louiho a ten do mě ze zadu opatrně vnikl a pak Na Louiho dal Zayna na Zayna Harryho a Pak šel on. A ano sexuální lokomotiva jede :D

Pak když bylo hotovo jsme si řekli , že na to zapomeneme .KONEC

snad jste spokojení :D
a mlje první a hodně jak to říct rychlá :D