Poznání s idolem 1.díl

11. srpna 2013 v 9:58 | *ÁďaTomlinson* |  Louis Tomlinson


Přijdeš ze školy a volá ti mamka, že máš za ní dojít do práce. Tak dojdeš k mamce a ta vytáhne 4 letenky do Londýna na 5 týdenní zájezd a 3 lístky na koncert One Direction. Zavoláš svým 2 nej kámoškám, že máš letenky do Londýna. Ony se s tebou radují, ale v duchu ti závidí a ty za chvíli dodáš, že máš 4 letenky a, že je můžeš vzít s sebou.Chvíli přestanou mluvit a najednou začnou křičet a skončí až za 5 minut a letí za rodiči jestli můžou jet s tebou. Přijdou zpět k mobilu a obě mohou s tebou letět a začneš ječet přes celou máminu práci. Jdete s mámou z práce a ptáš se jestli by kámošky den před odletem nemohli přespat u vás.Máma je tak nadšená, že já jsu nadšená a se vším souhlasí. Zavoláš kámoškám at´ čekají před domem před dnem odjezdu.

Každá se na ten den strašně těší, že uvidí svoje idoly. U vás doma zazvoní kámošky a ty jim jdeš otevřít a hned jak jim otevřeš tak silně tě obejmou a jsou ti tak vděčné, že je bereš s sebou. Pomáhají ti balit a hlavně nezapomenout barvy na obličej,fotoaparát,velký transparent na koncert 1D a nějaké věci s 1D a na jejich podpis. Mamka vám řekne at´ jdete brzo spát,protože zítra musíte brzo vstávat. Mamka vás vzbudí 6 hodin ráno abyste stihli letadlo. Čekáte v letadle až vzlétnete. S kámoška si vykládáte co v Londýně a Anglii navštívíte. V polovině letu máte s kámoškami naplánovaný plán 5 týdnů. Když letadlo přistává po 13 hodinách prosezené ho v letadle. Tak nastoupíte do Taxíku, aby vás dovezl k hotelu. Jste u hotelu a mamka zaplatí řidiči za odvoz a jde do hotelu na recepci.Recepční vám dá klíče od vaše ho pokoje. Máma vám tak vyhoví, že pokoj budete mít sami a, že ona bude ve vedlejším pokoji. Jdete po chodbě vašeho patra a potkáte své idoly One Direction. A ty najednou s kolabuješ. Kámošky tě odnesou do vašeho pokoje, když vás kluci z One Direction uvidí tak vám pomohou odnést tě do pokoje. Když se probudíš tak nad sebou uvidíš kluky z One Direction. Když si pomalu sedáš tak ti pomůže tvůj oblíbenec Louík Tomlinson. Už konečně sedíš a díváš se okolo sebe tak vidíš kluky z 1D. Máš co dělat abys znovu neomdlela. Ty jsi štěstím bez sebe, že vidíš 1D tak blízko. Když vám kluci řekli, že bydlí o patro víš než vy ve stejném hotelu tak jsi byla celá paff. Než kluci odešli tak vám dali svoje telefonní čísla a 3 propustky do zákulisí a další lístky na 5 koncertů v Londýně. O 4 dny později se chystáte na koncert a když koncert skončí se jdete podívat za klukama do zákulisí a oni vám nabídnou prohlídku po Londýně na 3 týdny. Vy souhlasíte a jdete společně s klukama do Nando's. Jak pojíte tak jde společně do hotelu. Vyspíte se a chystáte se na 3 týdenní prohlídku Londýna a okolí. Mezitím mamka zůstává v hotelu a občas na vás hodí očko jestli vás kluci dobře hlídají. 3 týdny a jejich 5 koncertů uplynuli jako voda a vy musíte se pomalu balit domů. Aby si i mamka vás a Londýna užila tak jste ji vzaly společně s 1D do Nando's a tam jste pro maminku nachystali velké překvápko s transparentem DÍKY MAMI ZA BEZVADNÝCH 5 TÝDNŮ S TEBOU A ONE DIRECTION. Mamku to dohnalo i k slzám. Když jste tam oslavovali tak si ani mamka nevšimla, že se s Louíkem domlouváte na svém 1 rande-ti. 1D měli čas až za 3 týdny takže 1 rande muselo být v ČR.


2 týdny jste strávili dohromady s Louíkem, kamarádkami a One Direction. Ty 2 týdny byli ty nejlepšího našeho života. Když jste museli jít na letiště na před nastoupením do letadla ti Louík dal pusu na čelo a když to mamka uviděla tak si bůhví co myslela. Když už jste odlítali tak Louík byl nejsmutnější na celém světě. Už jste na pražském letišti. Mamka a kámošky se vyptávají jestli mezi mnou a Louíkem něco proběhlo. Tak já jsem jim řekla, že za 4 týdny sním mám 1 rande. Kámošky ti to tolik přály a mamka taky. Pomalu se chystáš na svoje úplně 1 rande v životě. Kamarádky ti došli dát důvěru před dnem D. Je den D a ty jdeš na 1 rande a čekáš na Louíka už 2,5 hodiny před kinem. Když už čekám 3 hodiny tak najednou mi někdo zezadu zakryje oči. Vím kdo to je a hned se otočím tak uvidím Louíka a vlepím mu pořádnou pusu. Koupíme si lístky na romantický film Deník jedné lásky. Vypadali jsme jako nejšťastnější pár na celém světě a taky byli. Nabídl mi svoje velké srdce jenom pro mě a já jsem souhlasila.

Já jsem vaše nová adminka a budu se podepisovat
*ÁďaTomlinson* Úžasný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama