Život ve lži 3.díl

8. července 2013 v 21:47 | Denibaja |  Liam Payne
Loui: můžeš i přičarovat mrkvový koláč?
Já : ne umím zacházet jen se zemí, ohněm, vodou a vzduchem

Jo to umím ovládat. Umím i číst myšlenky.

Já: ne Harry nevrhneš se na mě
Harry: jak to víš?
Já : čtu myšlenky ,takže bacha na co myslíte a Harry nech si ty své úchylnosti na někoho jiného jo ? Já fakt nechci aby jsi mě znásilnil
Harry:já tě nechtěl znásilnit .. No možná dodal šeptem
Já : Harolde nech toho já tě slyším
Vlezla jsem mu do myšlenek
Harry: jak to?
já : to bys chtěl vědět co?
Řekla jsem nebo dala jsem mu to do myšlenek a pak jsem si v hlavě přehrála zvuk bouchání na bubny a vložila ten zvuk do harryho hlavy on začal ječet a já to jen pozorovala jak lítá a řve ne bubny ne.
Louis: já to chci taky umět
Já: pokud chceš můžu tě vysát až by jsi vypadal jak vyfouklá matrace a pak bych tě naplinala jedem neboli mou krví smíšenou s jedem , díky kterému se pak budeš měnit na upíra ale musela bych tě zavést daleko od lidí jinak by to nedopadlo dobře věř mi.
Kluci jen polkli a Louis mi předstrkoval ruku abych ho rafla jak komár já jen ztěžka polkla a řekla jsem : určitě? On jen kývl a kluci nás pozorovali z dálky 2 metrů a já jim naznačila aby byli ticho .

Loui zavřel oči a já ho kousla do krku a udělala jsem mu cucflek na krku a to jako velkej on se jen . Oni přiběhli a oni panikařili jak je Louimu jak dlouho proměna potrvá a kdy .. Já je přerušila.

Já : kluci stop podívejte se mu na krk :D
Onu se koukli a oni dostali záchvat smíchu. Tak jo už víte , proč jsem říkala , že se na něj zakousnu jak komár? Tak takhle jsem se na něj zakousla já . Ach jo on je tak naivní , že si myslel , že bych ho proměnila.

Šla jsem nahoru do pokoje se podívat na koťata a oni tam nebyli já jen panikařila a šla jsem dolů a tam seděl na zemi Niall a okolo něj pobíhala koťata , které honil Louis po čtyřech říkal u toho jak na maĺa mimina: já vás chytím , já vás chytím . Liam ke mě přistoupil a řekl ať si sednu , že to potrvá dlouho než Louis něhoho chytí. Tak jo on to vzdal po 15 minutách. Teda ten má výdrž. Jak se zvedl jsem se rozchechtala na celé kolo . Koťata se mu přisála na nohy a tak mu stáhly kalhoty a on chodil s koťaty na nohou a halhotami pokotníky pi celé vile asi celej den :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs. OneDirection Mrs. OneDirection | 2. srpna 2013 v 11:51 | Reagovat

Nádhera jen tak dál ;)

2 Denibaja Denibaja | 2. srpna 2013 v 12:09 | Reagovat

[1]: děkuju

3 Banana :D Banana :D | 9. srpna 2013 v 18:49 | Reagovat

Ook a kdy kdo koho kousne :D perfect :)

4 Denibaja Denibaja | 9. srpna 2013 v 18:54 | Reagovat

[3]: kousne asi taaak v 6 nebo 7 části toďvše :D a děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama