Červenec 2013

Camp Love

31. července 2013 v 23:19 | Hazz |  Harry Styles
Jmenuji se Christen a je mi 16 let.Mám dlouhé hnědé vlasy a šedo-hnědé oči.Bývala jsem vzorná studentka,poslušná dcera a trávila jsem spoustu času s rodinou. To se ale změnilo když jsem potkala jeho...Poznali jsme se na táboře,který organizovala moje teta.Ty jeho zelené oči mě pořád sledovaly a vraždil pohledem kluky kteří se mnou flirtovali.Když jsem se s ním seznámila, zjistila jsem ze toho máme hodně společného.Všude jsme chodily spolu, ,,nenápadně" se mě dotýkal a smál se jako sluníčko.Při diskotéce mě nepustil ani na krok od něj ,bral mě do náruče a házel mě do vody.Při odjezdu mi řekl ta dvě kouzelná slůvka,políbil mě,zamával mi a posílal mi vzdušné polibky.On byl moje prázdninová láska...Už jen se nemohla dočkat až ho ve škole uvidím.potkala jsem ho na chodbě.Mile jsem pozdravila a chtěla ho políbit.On ale ucukl a řekl mi prosté ,,Čau".Od té doby mě nepozdravil a jenom na mě
kouká…Strašně moc jsem se trápila.Vyhýbala jsem se jeho pohledům a jemu samému.Začala jsem se řezat , nevycházela jsem z pokoje,známky se mi zhoršily a vztah s rodiči taky.Nakonec jsem se z toho díky mým přátelům podařilo dostat.Našli mi i krmí brigádu,která mi změnila život……

Love or disappointment-prolog

10. července 2013 v 12:24 | Anies |  Zayn Malik
Takže ahoj jmenuji se Betty Summers a v srpnu mi bude 18 let mimochodem teď je červen už podstatě končí škola a já na prázdniny odjíždím do Londýna kvůli "studiu" :). Jsem asi 1,70 vysoká a vážím okolo 55kg, mám oříškově hnědé oči a tmavě hnědé vlasy až do pasu. Nedávno jsem se rozešla se svým klukem Johnem byl na mě hnusnej, ale jen díky tomu sem potkala nového kluka...

Fortune or destruction- prolog

10. července 2013 v 11:47 | denibaja |  Harry Styles
Hi , I am Daisy Austin.Né dělám si srandu prostě jmenuju se Daisy Austin je mi 19 let a bydlím na kraji Londýna s mým přítelem Blakem.

Mám černé vlasy až do půly zad s červeným melírem. Modré velké oči orámované hustými černými řasami.

Blake má zase hnědé vlasy a hnědé oči.
Jednoho večera jdu domů a když přijdu domů slyším vzdechy jak při no prostě je vám to jasné. Já vejdu do naší ložnice a tam je Blake a moje nepřítelkyně už od střední Tracey.

"Blaku? Je konec!" Zařvu a on se otočí a řekne.
" Když ty mě můžeš podvádět já tebe taky. "
"Já? A kdy prosimtě!!"
" Co třeba ten David . HM?"
"Já sním nic nemám ."
" Jasně nic nemáš. A co třeba takhle když jste seděli v Nando's . Jsi mu dávala pusu!"
" Jo dávala, ale na tvář . Utěšoval mě když jsem zjistila , že mi dneska umřeli rodiče někdo je zastřelil!"
" Dobře , že tak alespoň o dva blbce míň." Řekla Tracey
" Mimochodem David je GAY !!!"

On tam jen koukal a řekl.
"Promiň já to tak nemyslel "
" Víš co ? Zbal se a vypadni z mého domu " řekla jsem klidně , ale on si stoupl a
PLESK! Dal mi facku velkou facku.
"To máš za to ty nevdečnice jedna" uchcechtl se a vzal už oblečenou Tracey a šli pryč.

Já se sesypala a šla spát. Ráno jsem se probudila a zjistila jsem , že jdu pozdě. Oblékla jsem si košili ( dámskou ) černé legíny a černý kabát až po stehna.Rozčesala jsem si vlasy a dala je do culíku .Dala jsem si trochu řasenky a béžové kouřové stíny. Kabelku přez rameno a jablko do ruky. Měla jsem vysoké lodičky v černé barvě.

Vyšla jsem ven a šla pěšky do modelingové společnosti. Pak do mě někdo vrazí a mě se ulomí podpatek a já si vyvrtnu kotník.

"AUUUU!!" Zařvala jsem
"Moc se omlouvám já nechtěl . Vezmu vás do nemocnice" řekl mladík s kapucí přez hlavu a slunečními brejlemi n očích.
" Děkuju , ale musím ještě zavolat , že na ten pohovor nepřijdu."
" Pokud se mohu zeptat na jaký pohovor"
" Na modeling" řeknu a usměju se.

Nadržená veverka vs. Niall 1.díl

9. července 2013 v 12:32 | Denibaja |  Niall Horan
Když jsem si sedla na sedadlo se mě kluci zeptali kolik mi je jak se jmenuju a pak se zeptal Niall:
On : umíš zpívat
já : trochu
Kluci : ukaž
já: tak začněte něco zpívat vy já se přidám

Začli zpívat písničku od nich - More tha this
já se přidala ihned na začátku a pak kluci nechali ať to dozpívám . Já to tak udělala a oni řeki
Kluci: jen trochu . Naznačili uvozovky
Niall: měla by jsi jít do nějaké soutěže
Já: jo ráda bych jsem šla do x-factoru , ale budu tu možna studovat takže nevím
kluci: ooo joo :D

Když jsme dojeli před vilu jsem se zmohla jen na prosté WOW. Kluci se uchechtli . Mám pocit že mají telepatické schopnosti díky kterým si řeknou tři dva jedna a pak třeba ahoj .

Liam mě zavedl do pokoje kde budu 3 měsíce "bydlet"
Pak jsem zezdola zaslechla křik . Běžela jsem tam a pak mi někdo skočí na záda a já spadnu na zem , ale tak nešikovně , že se bouchnu do hlavy a pak jen tma.Najednou mě někdo polil studenou vodou a já oteřela oči a běžela jsem za tím kdo to udělal . Hádejte byl to Loui.

Doběhla jsem ho na zahradu a tam když to nečekal jsem řekla hele tamhle máš kevina a on se chystá zabít . On se rozeběhne , ale já mu podkopnu nohy a on letí přímo do bazénu .

" Máš to už nikdy si se mnou nezahrávej " řekla jsem
Louis si tam naprosto vklidu plaval a ani si nevšiml , že jsem pod vodou a chystám se ho stáhnout dolů. Už jsem se napřáhla po jeho noze a stáhla ho do hloubky . On začal ječet kluci pomooc . Oni přiběhli a já sním lomcovala a oni si mě všimli a jen tak na něj koukali. Pak najednou slyším smích a já se vynořím . Chudák Loui je vystrašenej a říká: hahaha moc vtipné já se na to rozesměju a poprosim Nialla aby mi pomohl , ale já ho stáhnu s sebou do vody pak do ní naskáčou všichni a tadá? Koupeme se v oblečení v bazéně . Ty boty asi moc dobře nedopadnou :D

Hledáme novou adminku tohoto blogu

9. července 2013 v 12:17 | Denibaja a Anies
Hledáme novou adminku z důvodů , že nestíháme dopisovat příběhy a psát nové příběhy .

1. Proč by jsi chtěla být adminkou na našem blogu?
2. Jak často by jsi byla aktyvní za den ?
3. Líbí se ti náš blog?
4. Měla jsi už nějaký blog ?
5. Napiš nebo pošli nám příběh na tento e-mail anies.denibaja@seznam.cz

Pokud máš zájem odpověz do komentářů na těchto 4 otázky a příběh zašli na náš e-mail (anies.denibaja@seznam.cz)

8 měsíců s tebou-4 díl

9. července 2013 v 12:12 | Anies |  Niall Horan

Sarah ztuhla a pak se najednou rozječela až mi skoro praskly bubínky. Sarah Sarah Sarah prosím tišeji. Sarah začala zběsile dýchat v-v-vá-ážně!!!! Ano: já že jo vždycky v pohodě. Vklidu Sarah nádech výdech ná… né já sem v pořádku pohoda pohoda opakovala si stále Sarah. A najednou zase…. Sarah všechno bude dobrý teď se sbalíš a zítra na letišti ano? Letí nám to v 6:30 ;). Sarah se ani nerozloučila a běžela domů balit. Já samozřejmě také měla jsem trochu na spěch, protože jsem musela zařídit ještě jednu drobnůstku J. Takže uděláme si seznámek. Ale…kašlu na to hodím tam pár triček, nátělníků (samozřejmě v modré barvě). Šortky, večerní šaty a hygienické potřeby a mělo by být hotovo. Všechno ještě zmáčknu a na kufr si položím letenku uf… Tak když už je hotovo tak bych mohla jít zařídit tu drobnůstku…no tak dobře nechci nikoho napínat takže můj bratranec má syna a ten syn má kamaráda v kapele 1D takže hustý!!! A mimochodem ten kamarád je Niall. Nialla úplně zbožňuju je super prostě muc… né Sally v klidu žádné mucQ KURDE!!!

Život ve lži 3.díl

8. července 2013 v 21:47 | Denibaja |  Liam Payne
Loui: můžeš i přičarovat mrkvový koláč?
Já : ne umím zacházet jen se zemí, ohněm, vodou a vzduchem

Jo to umím ovládat. Umím i číst myšlenky.

Já: ne Harry nevrhneš se na mě
Harry: jak to víš?
Já : čtu myšlenky ,takže bacha na co myslíte a Harry nech si ty své úchylnosti na někoho jiného jo ? Já fakt nechci aby jsi mě znásilnil
Harry:já tě nechtěl znásilnit .. No možná dodal šeptem
Já : Harolde nech toho já tě slyším
Vlezla jsem mu do myšlenek
Harry: jak to?
já : to bys chtěl vědět co?
Řekla jsem nebo dala jsem mu to do myšlenek a pak jsem si v hlavě přehrála zvuk bouchání na bubny a vložila ten zvuk do harryho hlavy on začal ječet a já to jen pozorovala jak lítá a řve ne bubny ne.
Louis: já to chci taky umět
Já: pokud chceš můžu tě vysát až by jsi vypadal jak vyfouklá matrace a pak bych tě naplinala jedem neboli mou krví smíšenou s jedem , díky kterému se pak budeš měnit na upíra ale musela bych tě zavést daleko od lidí jinak by to nedopadlo dobře věř mi.
Kluci jen polkli a Louis mi předstrkoval ruku abych ho rafla jak komár já jen ztěžka polkla a řekla jsem : určitě? On jen kývl a kluci nás pozorovali z dálky 2 metrů a já jim naznačila aby byli ticho .

Loui zavřel oči a já ho kousla do krku a udělala jsem mu cucflek na krku a to jako velkej on se jen . Oni přiběhli a oni panikařili jak je Louimu jak dlouho proměna potrvá a kdy .. Já je přerušila.

Já : kluci stop podívejte se mu na krk :D
Onu se koukli a oni dostali záchvat smíchu. Tak jo už víte , proč jsem říkala , že se na něj zakousnu jak komár? Tak takhle jsem se na něj zakousla já . Ach jo on je tak naivní , že si myslel , že bych ho proměnila.

Šla jsem nahoru do pokoje se podívat na koťata a oni tam nebyli já jen panikařila a šla jsem dolů a tam seděl na zemi Niall a okolo něj pobíhala koťata , které honil Louis po čtyřech říkal u toho jak na maĺa mimina: já vás chytím , já vás chytím . Liam ke mě přistoupil a řekl ať si sednu , že to potrvá dlouho než Louis něhoho chytí. Tak jo on to vzdal po 15 minutách. Teda ten má výdrž. Jak se zvedl jsem se rozchechtala na celé kolo . Koťata se mu přisála na nohy a tak mu stáhly kalhoty a on chodil s koťaty na nohou a halhotami pokotníky pi celé vile asi celej den :D

8 měsíců s tebou-3 díl

8. července 2013 v 13:29 | Anies |  Niall Horan

Byl přece poslední den školy takže to znamená zítra nás čekají NEKONEČNÉ prázdniny (doufám). Zazvonilo a já naposled zamávala škole a běžela jsem dom J. Konečně jsem vyběhla do svého pokoje a…. Moje milá sestřička mě mezi dveřmi zarazila s výhružným pohledem. Nezapomeň jí to říct ať už tě mám z krku! A já jen se strachem kývla. Hodila jsem svůj bágl do rohu pokoje, ale velice opatrně abych si neponičila odznáčky s 1D mucQ do pr… zase to mucQ měla bych si najít na to nějakou terapii. Tak jsem seběhla dolů a tam už stála Sarah, která netrpělivě podupávala. No konečně Sall tak co si mi chtěla zeptala se.

No víš…mám pár novinek…jak by se ti líbilo strávit 8 měsíců v Londýně ?? Zeptala jsem se a napjatě jsem začala poslouchat Sarahřin názor. Sarah na mě nejprve vyjeveně koukala ale o pár minut později se vzpamatovala a řekla: proč zrovna 8 měsíců ? Uf to bylo to nejlehčí na co se mohla zeptat J. Takže: moje mamka vyhrála zájezd pro 2 osoby do Londýna, ale když zjistila, že 1D jsou z Londýna tak neváhala (protože věděla jak je milujem J) a ihned mi letenky dala a navíc získáváme ještě 30 tisíc s sebou jako kapesné (každá).

8 měsíců s tebou-2 díl

8. července 2013 v 13:03 | Anies |  Niall Horan
A já jen tiše s boulí na hlavě odvětila: Clara… Když mamka na Claru vlítla já zase vlítla do koupelny bylo 7:30 a to už normálně vyrážím do školy. Dala jsem si rychlou sprchu, vyčistila jsem si zuby a nahodila na sebe džínové kraťasy a tmavě modrý nátělník. Vlasy jsem si vyčesala do vysokého drdolu mmmm sexy!!! Lehká řasenka a lesk dodali mé osobnosti ještě více šarmu…Usmála jsem se na sebe do zrcadla a ve tvářích se mi udělaly roztomilé dolíčky. Už jsem si jen přes rameno hodila bágl s cedulkou I love 1D mucQ né to mucQ už tam nebylo hihi… No a mohla jsem vyrazit. Škola byla jen chvilku cesty a tak jsem zas tak moc nepospíchala. Konečně byla škola na dohled a já trochu šlápla do kroku. Na puls přesně jsem vběhla do třídy a usadila jsem se do své lavice. Ahoj Sarah: špitla jsem. Nezapomeň dneska po škole před mým domem. Ukázala jsem na Sarah prst s důrazem OK. Sarah to jen zopakovala a já se pousmála ups zase dolíčky J.

Život ve lži 2.díl

8. července 2013 v 11:10 | denibaja |  Liam Payne
On sebou trhl a pak řekl :
On: Jak to že žiješ vždyť za tebou spadla střecha a todle je tvoje kočka?
Já: jo to je moje kočka já běžela k bazénu a tam si plavala :D
On: Plavala?
Já: jo má ráda vodu :)musím si najít hotel.Pomůžeš mi?
On: Jo pojď už mám jeden hotel

Nasedli jsme zpět do auta a jeli do jejich vili
On: tak vítej v hotelu neboli našem království
Já: ne ne to nejde budu osina v zadku
On: ne nebudeš a kluci si tě oblíbili
Já: tak jo , ale budu pracovat a dávat vám na nájem
On: klidně pracuj , ale na nájem nám dávat nebudeš
Já: ale..
On : ne žádný ale
Já: tak dobře

Vešli jsme dovnitř a najednou se na mě kluci nahrnuli kde jsme byli a pak Harry řekl : Jé to je kočička sladká a bude mít někdy koťátka? a proč je tak tlustá.


Já: Harry ona bude mít koťata a kdyžtak se jmenuje Micka
Harry: Jupí koťata bude mít koťata. Země potom budou navštěvovat a ..
Liam: no ona ji shořela vila na prach a tu koč.. Micku zachránila a bude u nás bydlet.
Klluci: Joooooooo !!!

Já: klid vystrašíte jí pšššš
Kluci: Jooooo . zašeptali :D
Já: můžu jí dát napít třeba z nějaké misky?
Liam: jo můžeš Harry jich má hodně a má i pelech
Já : ok Harry?
Harry: jo pojď

O týden později:
Kluci jsou fajn o mévile se zjistilo , že to někdo udělal naschvál. Kluci řekli abych u nich byl navždy tak co mi zbývalo ne? kočka má dneska rodit a já slyším křik jako od holky.

Já: Co se dějě vlítnu do pokoje. On říká , že Micka rodí. A sakra krev mám delší zuby to není dobré.

Já : Harry? můžeš ji odvést k veterináři?
Harry: A proč já ?
Já: Já nemám auto a ani řidičák
Harry : aha otoč se . A on mě k sobě otočil pak se lekl a zeptal se mě kdo jsem já mu odpověděla.
Já: odvez ji pak vám to řeknu

Harry poslechl a já šla lovit do lesa. Když jsem se zakousla do laně jsem za sebou uslišela asi Zayna on na mě koukal a já řekla běž pryč on poslechl a já jsem si dojedla svou večeři. Přišla jsem dovnitř v normální podobě a ostatní se na mě otočili a řekli vysvětluj já jse jim to řekla a oni koukali jak vyvoraná myš jen Loui tam nebyl potom jak přišel dolů se zeptal o co přišel kluci mu začli vysvětlovat on se na mě podíval a řekl :
Loui:Vsadím se stebou o záhon mrkví
Já : počkej

Začla jsem se soustředit na zem a mrkev a pak jsem řekla hotovo běž se podívat sám.
On vyběhl na zahradu a pak vykřikl kluci ona ten záhon udělala.

8 měsíců s tebou-1 díl

8. července 2013 v 11:03 | Anies |  Niall Horan
Sally vstávat konec snění je poslední den školy doufám, že se mi neprotočí panenky až uvidím tvoje vysvědčení: zakřičela na mě mamka. Vyskočila jsem z postele a vběhla do koupelny… tak počkat spíš jsem narazila do dveří, protože moje nafintěná sestřička Clara se líčila a parádila! No tak zařvala jsem: Claro pusť mě!!!! Tahala jsem za kliku no a to jsem vlastně mohla očekávat Clara odemkla dveře a já vletěla přímo do zdi a na hlavě mi přistál květináč. Claro!!!!!!: zařvala jsem na celý dům Clara si v pohodě vyšla z koupelny jako by nic, jako modelka vystrkovala zadek, vešla do svého pokoje a zabouchla za sebou dveře. Z ložnice vyběhla mamka s rtěnkou rozmazanou kolem pusy a hysterickým tónem na jazyku se začala vyptávat. Co je? Co se děje? Sally proč máš na hlavě mojí orchidej o.O ?

8 měsíců s tebou-prolog

8. července 2013 v 10:59 | Anies |  Niall Horan

Jmenuju se Sally, je mi 18 let mám modré oči a přírodní blond vlasy až do pasu. Nedávno jsme se s mojí mamkou a s mojí starší sestrou Clarou odstěhovali do ČR původně jsme cestovali po celé EU ale asi nejvíc se mi líbilo Irsko. Česky jsem se naučila, ale stále mluvím plynule anglicky, takže mám menší výhodu…

Život ve lži 1.díl

8. července 2013 v 10:38 | denibaja |  Liam Payne
Přišla jsem domů a šla si dát malou sváču. V mrazáku mám pytlíky a plechovky s krví. Do domu jsem si nikoho nepřivedla. Najdenou se rozezní můj mobil. A kdo nevolá . Liam. Vezmu to a pak se domluvíme , že zítra bych k nim mohla přijít . Řekl mi adresu.

O 10. hodin později:
Stojím před jejich vilou a já chci zazvonit na zvonek , ale v tu ránu se otevřou dveře a já jsem málem spadla na zadek.Ze dveří vycházela holka,která brečela a za ní stál Liam a ostatní kluci. Potom mě jeden znich zavedl dovnitř , protože jsem tam stála jak tvrdé Y a potom se postavili do řady vedle sebe a každý se mi představil.

Liam mě vlastně pozval na oběd a do prkna. Já nemůžu jíst tadyto jídlo.Lidské jdlo. Fuj je mi z toho špatně.

Já:Liame ? no co bude na oběd
Liam: polévka a nech se překvapit.
Já: Ok

No sakra co to bude sakra sakra sakra.

Kluci mě zavolala z obývacího pokoje , že budou hrát twister. Já jsem teda šla a začlo se hrát.

Niall:pravá noha na modrou
Já: ok to nic není
Niall:Levá ruka na zelenou-Harry
Harry: ach jo
Niall:levá noha na červenou-Zayn
Zayn: ok


Tak se hrálo dlouho a pak najednou

Niall:Pravá ruka na žlutou-Loui
Louis:To si děláš prdel
Niall:Ne nedělám
Niall:Levá ruka na červenou
Zayn : to nedá!
Já: to by jsi se divil a dala jsem ruku na červenou a udělala tak něco jako most a provaz :D
Zayn: WOW jak to ?
Já: Gymnastika
Louis:To není fér
Já : ale je copak já za to můžu ?

Pak nás přerušil Liam , že je oběd.Já jsem si dala jen trochu a rozpatlala to po talíři aby to vypadalo , že jsem jedla a všimla jsem si jak jí Liam nudlovou polívku vidličkou.On si toho všiml začal vysvělovat , že se bojí lžiček. Já chytla záchvat smíchu a potom jsem řekla , že se bojím nožů. Ostatní se začli smát jak debilové a Niall měl v puse nudle a tak je nosem vyprskl do Zaynovách vlasů .

Tadá bytka s jídlem je tady já se radši vypařila na zahradu a potom za mnou někdo přišel.Liam.

On:Ty se prej bojíš nožů rozchechta se
Já:jo a ty lžiček

On zmlk a pak řekl , že Niall sežral toho lososa ůplně sám , takže budu bez obědu. To tolik ani neva pomyslela jsem si.

On:A no nechtěla by jsi u nás přespat?
Já:Klidně jen se stavím domů

Jeli jsme společně ke mě domů a já jsem strnula můj dům byl v plamenech

Já: ne ne nenene a rozbrečela jsem se běžela jsem dovnitř a Liam křičel ne stůj já jsem ho neposlechla a šla hledat Micku moji kočku , která čeká koťata . Fu našla jsem ji byla v bazéně. Ano moje kočka ráda plave.Šla jsem naspátek za LIamem a ten brečel pak jsem mu zaťukala na rameno a on se otočila a málem mě udusil i s Mickou.

Nadržená veverka vs. Niall

7. července 2013 v 23:00 | Denibaja |  Niall Horan
Ahooooj lidi :D jmenuuujuuuu seeee Amy Parker. Je mi 17 let a žiju v Narnii. Neboli v praze. Jsem dlouhodobá faninka 1D akorát neječím . Mám hnědé dlouhé vlasy až po lopatky , zelené oči orámované hustými řasami. Hodně lidí mi je závidí .


Mami? Řvu na celej barák.
Ano zlato? Řekne mi
Co by jsi řekla , že jsem vyhrála 3 měsíční pobit v Londýně se skupinou OneDirection a mám si zabalit protože se má odjížďet zítra ráno v 10 hodin. Řekla jsem
No jo bylo by to dobré a navíc jsou prázdniny už ti bude 18 let a to za 1 měsíc takže jo .. ber to něco jakmo minidárek odemě že ti to dovolím.
Já: ale já už jsem ukončila střední a chci jít na univerzitu do Londýna , takže.
Máma: ano chápu.

Ok ok ona řekla , že můžu jet? No teda hustý . A můžu studovat v Londýně to je masakr.Sakra to vyznělo jako v té reklámě.

Já: mami a ještě něco
Máma: no co?
Já: no .. chceš jít nakupovat?
Máma: jasně hned jdeme .

Asi je vám jasně , že má mamka je naprostý maniak na nákupy.
Já jsem si koupila červené conversky , tílko s Britskou vlasjkou a černé kraťásky. Ktomu náušnice ve tvaru srdce a zase tam byla Britská vlajka.


Hned jak jsem dorazila domů jsem si zabalila a mám nǎstěstí velký kufr , takže se mi tam vešlo pomalu celej šatník.


o pár hodin později:
Já: ano mami budu dávat pozor ahoj
Máma: papa ať ti to neuletí . Běž
já : ahoj

Sedím v letadle a poslouchám písničky.
Pak se mi zavřou oči a já se pak probudím nebo letuška mne probudí, že se přistává

Jsem venku z letadla a vyhlížím kluky a hele tamhle jsou jdu knim a řeknu jakse jmenuju a tak pak mě všichni obejmou a jdeme k autu. Teda pokud se tomu dá říkat auto . Je to jak náklaďák.

Život ve lži- prolog

7. července 2013 v 22:40 | Denibaja |  Liam Payne
Jsem sama , venku nikoho nemám . Rodiče zemřeli při autonehodě a ostatní z rodiny jse mě zřekli. Proč? Možná vím jsem jiná než ostatní. Ale přesto hodná . Moje matka mi jen lhala kdo jsem až teď jsem to zjistila.

Mé jméno je Sophy. Sophy Wilson . Je mi 18 let a bydlím v londýně mám vilku s bazénem a zahradou.
Modré oči a vlnité tmavě modré vlasy , které mají světle modrý melír. A já já jsem ... no prostě se nemůžu ukazovat na slunci , nepiju , nejím a nespím. Je vám to už jasné? Pokud ne jsem upír.

Ano upír. V mích 14 mě proměnil jeden upír , kterého jsem nepoznala . Chtěla jsem , ale ne on mi vymazal paměť abych zapoměla na tu noc kdy se má změna stala. Potom mi to řekli rodiče . Ale nejdříve zapírali lhali mi . Říkali : pokud máš žízeň máš vodu. No jo jenže mě nezasití sklenka vody ale dobrá krev. Jednou jsem zabila člověka . Stalo se to když jsem šla po ulici a najednou jsem se cítila jinak. Měla jsem ostré špičáky a možná žluto oranžové oči . A nebo červené . Přesněji nevím.
Byl to chlap , který se nazýval můj přítel. Ano měla jsem kluka , který mě chtěl jen na jedno . Ale já se nenechala. A vtom případě mne zbil a nadával.Tak jsem ho zakousla jak sendvič .


Teď se procházím lesem a najednou se něco mihne mezi keři . Oči změní z modré na červenou barvu špičáky mám větší.Ano ta malá laň je má kořist. Chudák .Au

Plížím se a pak vyskočím . Najednou uslyším zaskučení člověka rychle se změním zpět a omlouvám se . Podívám se do jeho oříškových hnědých očí a uvidím tam smutek , zklamání a zlost.

Hned na to se mě zeptá co tu dělám a já se ho poté zeptám na to samé. On se mi představí a já jemu také . Zjistila jem jak se jmenuje . Jmenuje se Liam . Liam Payne ano je to ten Liam z 1D a proč nepištím? Jednoduše . Nejsem ta faninka , která ječí. Ano mám ráda 1D.

On mi řekl své telefonní číslo asi po hodině povídání a potom musel odejít. Achh jo . No neva mám jeho telefonní číslo a on to moje.

Můj braška 3.díl

7. července 2013 v 21:35 | Denibaja |  Louis Tomlinson
Z pohledu Louise:
Jak mi dala pusu jsem jí chtěl přitáhnout a ...
ne notak prober se nejsi jako Harry nadržená veverka.
Potom se rozhodovala u koho bude spát Harry se vsadil , že u něj ,Niall tomu to bylo jedno , ale já veděl , že bude u mě.
A najednou řekla tak u Louise . A já vykřikl Ha já to říkal.
,,Emily? Pojď já zě zavedu do království proužků a všech úchylností , které tam najdeš´´doprkna já to řekl
,, Co je ? Je to pravda nebo ne? ´´řekl jsem.
,, Jo je to pravda ´´ zastal se mě Harry. No jo Larry opět vyhrává .
Z pohledu Emily:
,, Tak a jsme tady ´´ prohlásil Loui .
,, Jo to vidím . Co takhle si vystřelit z Harryho a Nialla? ´´řekla jsem.
,,Jo to by šlo . A už vím kdo ke komu půjde ty k nadržené veverce - Harrymu, a já k Niallovi.
,, Máš žehličku na vlasy? ´´ pověděla jsem .
,,Jo mám . Chceš mému Hazzouškovi vyžehlit vlasy? ´´
,,Jo jo chci :) ´´ řekla jsem
,, Tak stím ti pomůžu . Kdyby se probudil řeknu , že jsem ti chtěl nechat soukromí a , že jdu k němu jo?´´
,,Ok´´řekla jsem.
Budík jsem si nastavila na 3 hodiny ráno a já probudila pana proužka.
Emily: Loui vstávej jdeme na věc já jsem sehnala od Zayna laky na vlasy a tužidla a ty jsi měl sehnat gumové medvídky .
Loui:Jo sehnal jsem je dokonce jsem tak trochu našel tvojí rtěnu a řasenku .
Emily: a já doufám , že si se nehrabal v tašce vedle že ne?
Louis : jo tak trochu a hezké tampony a vlóžky na jemné pokožky .
Emily: Louisi Tomlinsne já tě zabiju
Louis : pšš jdeme nejdřív k nadržené veverce a pak k nenažranému Niallovi jo?
Emily : tak jo
Zašli jsme k Harrymu a já mu začla žehlit vlasy do stran aby vypadal jako ježek , pak jsem je nastříkala tužidlem a lakem na vlasy, a pak ho nalíčila a nakonec jsem vzala medvídky (gumové), které jsem olízla a dala je do vlasů.
Mám hotovo teď jen k Niallovi. Vešla jsem a málem vybuchla smíchy protože Loui na něm seděl obkročmo a dával mu do vlasů medvídky.
Emily: loui to stačí pojď jdeme spát.
Loui: dobře deme
Ráno nás probudil křik a hned na to se rozrazili dveře a vnich stál Harry a Niall a za nimi i ostatní .
Mi jsme vybuchli smíchy a potom řekli nastejno : vy teda vypadáte
Harry a Niall: jo to díky vám
Emily : no tak , alespoň jste hezčí než lejno nebo ne? Jo a Harry pěkný cucflek :D
Abyjste věděli to jsem mu udělala já :D
Harry: Emily já tě zabiju no tak to si vypiješ.
Neeee nech mě být už se bojím pomoooc . Řvala jsem na celej barák .
Já tě zlochtám no tak jak to že se nesměješ? Řekl
No já to mám tak, když chci tak nejsem lochtivá a když chci jsem a teď NECHCI!
To nechci jsem zařvala
Ok ok jen klid jasný? Řekl
Jo neboj
Ták jo kdo chce na snídani? Řekl Liam
Já chci jsem nenažraný prase jako Ni .
A jéje já to řekla nahlas .
Niall: hele já nejsem nemažraný prase já jsem hladový .
Emily: jo hladový nenažraný prase :D
Niall: ne nejsem to ty !
Emily: ne to ty
Ni:TY
Em: TO TY TY TY A TY
Ni: ok ok
Em : a máš to ty náše mavé pasátko ňuňu
Ni:ty naše , naše no ..
A už to nedořekl , protože naboural nosem do dveří.
Ni : sakra au teče mi krev
Em: počkej ... Á tady
Ni: Emily? Ccco too j jje to je tototo jje!!
Em: jo tampon saje dobře krev pane chytrej.
Ni : TAMPÓN FUJ BLE
Em: ty naděláš
Liam : tak jdeme a už toho nechte . Ni ? Vraž si ten tampón do nosu a už nekecej buď rád , že nemáš krvavé oblečení
A ty Em ? Ty nic
Loui: Emily? Ty jsi teda něco víš? :D
Em: jo vím
tak jdeme jo?řekl
Jo ok.
Po snídani jsme si šli zahrát karaoke.
A já měla spívat s Louisem. No bezva teď se ztrapním.
Začla jsem zpívat a když jsem zkončila všichni měli bradu dole a potom se ozvalo jak to , že máš tak krásný hlas?

Můj bráška 2.díl

7. července 2013 v 21:32 | Denibaja |  Louis Tomlinson
Jájsem měla najednou otázku od Harryho : Jsi ještě pana? Já si jen odkašlala a zčervenala . Všichni se podívali pohledem jako fakt? Já jen přikývla.
Hustý. Ozvalo se ze všech stran. Já jen jen zpražia pohledy.
A najednou Harloldík Preverzík řekl pokud chceš už dnes večer nebudeš . Já ho kopla do rozkroku a on řekl sípavým hlasem dobře tak ne.
A začlo se hrát takto nejdřív Liam a Niall si dali pusu pak Harry a Louis , já a kočka . Počkat kočka?
Ehm .. Kluci co ta kočka tady dělá ! Řekla jsem a Harry okamžitě vstal vzal asi jeho kočku a donesl ji do pelechu .
Tak znova já a Louis . No bezva to jsem si teda dala. Naklonila jsem se a dala mu pusu . On jen koukal a nic neříkal a pak zase dokola .
Jsem unavená jdu si lehnout . Řekla jsem .
No počkat a kam si mám lehnout ? Zeptala jsem se Liama .
On vstal a řekl takže dneska večer má přijet Dan u něj ne , pak Zayn má přijet Pezz , a nakonec buďto Harry , Niall , nebo Louis .
No takže perverzák se zamítá , pak Niall no tebe radši ne , protože bych jsem se bála , že jakmile by ti došlo jídlo by jsi sežral mě a nakonec Louis totální psycho takže asi u Louise.Řekla jsem .
Ha já to říkal . Řekl Loui.

Můj bráška 1.díl

7. července 2013 v 21:29 | denibaja |  Louis Tomlinson
,, Emily já promiň nepoznal jsem tě omlouvám se . Změnila jsi se pojď sem ´´
A chtěl mě obejmout já jsem se ohla a on spadl na zem. Tak jo teď za 3..2..1.. A obří výbuch smíchu.
,, Jak vidím tak vás tu nechám ´´ řekla máma
,,Emily já tě zabiju. KLUCI! Hned ke mě musím vám něco říct´´
Hned na to se ozval dusot ze schodů.
Takže toto je má nově objevená sestra Emily. Emily? Todle jsou kluci Zayn , Harry , Niall . A nakonec náš pošuk Loui.Řekl.
Vau ten Louis je boží . On se na mě hned vrhl a začal říkat :Emily? Pokud máš ráda proužky a mrkev jsme dva blázni :D
Ja na to : no ne blázni , ale ultra blázni.
Skočila jsemna něj a potom na nás poskákaly i ostatní.
Kluci? Nemůžu dýchat řekla jsem přidušeně.
Jo promiň. Ale jávidím vi dva budete asi cvoci.
Liame? Je Emily volná ? Je totiž sexy . Řekl Harry .Hned na to mu přiletěl pohlavek od Liama .
Namojí sestru nikdo nedává pracky jasný? Obzvlásť ty Harolde! Řekl a ja vybuchla smíchy. Všichni se na mě otočili a potom se začli chcechtat tak jako mi .
Hmm co takhle si zahrát flašku? Navrhl Zayn . A potom dodal: a k tomu lahev vodky.
Bezva pokud se mám ožrat tak ať pořádně . Řekla jsem a neuvědomila jsem si , že jsem to řekla nahlas.
Zas výbuch jak sfetovaný hieny. Tak jo jdeme hrát řekla jsem.
Když byla jedna lahev pryč tak se začlo hrát . Bylo to na pravdu a na úkol.

Můj bráška

7. července 2013 v 21:26 | denibaja |  Louis Tomlinson
Ahoj moje jméno je Emily a proč jen Emily? Dozvíte se později.Právě sedím v letadle do Londýna kam se stěhuju. Tak a odzačátku mám tmavě rudé rovné vlasy s patkou , které jsou dlouhé až do pasu. Postavu hubenou a nohy dlouhé a štíhlé.
Velké hnědé oči ,které jsou orámované velkými hustými řasami.
,,Mami?Můžeš mi říct jak dlouho jsi mi to chtěla tajit?´´ řvu na celej dům . ,,No musíš to brát takhle...Emily ty jsi ..t-yy- jjs-i adoptovaná´´ koktala moje mamka. ,, Jo? No neříkej vždyť mi to tajíš už 14 let´´Měla jsem si všímat pár věcí. Ty máš zelené oči a já hnědé brácha mám taky zelené oči a táta?ten má taky zelené . Jedině já mám hnědé. Proč jsi mi to neřekla dřív? Pochopila bych to ale teď?´´
,, Emily já jsem se bála jak zareaguješ pokud chceš řeknu ti adresu tvé pravé mámy a tvého bráchy ´´
,,Jo to bych docela chtěla. A můžu se zeptat jak se jmenuje můj brácha? Jako pravej´´
,,No jmenuje se Liam Payne ´´ řekla mamka.
Já jen vykulila oči . Můj bratr je slavnej? No tak to teda čumím jak vyvoraná myš.
O 1 den později:
,,Už musím a neboj budu ti psát ´´řekla jsem před letištní halou.
Teď už sedím v letadle a bude se přistávat.
Já se těším , ale mám strach.Co když si mě nebude pamatovat?Ach jo mám nervy v pr.. ehm vlastně no v konečníku . Nebudu sprostá.
A je to tady jsem před domem mámy a teď zazvoním. ,,CRRRR ´´rozezní se a už se otvírají dveře. Stojím jak opařená v nich stojí žena .. má mamka .
,, Mami ? ´´ řeknu a čekám na její reakci.
,, Emily? ´´ tak to je bomba ona mě poznává!!
,, Jak jak jsi mě našla? Chci říct né že bych tě viděla nerada to né , ale jak? ´´
,, No včera jsem našla adoptyvní list ´´
,,Aha no tak pojď dál . Pokud chceš tak mi říkej mami nebo Michell . Gregu?!! Pojď sem dolů´´křičela na už mého tátu.
,,No co se děj.. ´´ nedokončil větu , protože si mě všiml pak se jen rozeběhl a skočil mi okolo krku.
,, Emily . Má drahá Emily. Omlouvám se že jsem tě museli dát pryč nestíhali jsme se starat o Liama a o tebe . Pojď , hned knim zajedeme a představíme tě ´´
,, Počkat jak k nim?´´
,,No on má kapelu a oni spolu bydlí v jedné vile , která je jen o 3 ulice dál ´´
,, Aha ´´
,, Tak jedem ? ´´
,, Jo jo jedem už se nemůžu dočkat´´
Tak a je to tu zas nakláním se nad zvonek a zvoním. Dveře se otevřeli a v nich stál Liam.
,, Brácho?´´řeknu a on na mě kouká jak na zjevení .
,, Ehm nespletla jsi si dům? Já nejsem tvůj brácha a pokud jsi chtěla jen autogram nebo fotku stačilo jen říct´´
No a teď jsem v háji . Běžím k autu s plǎčem a rěknu mámě jak zareagoval ona se plácne do čela a jde tam semnou znova.
Zazvoní a pak znova otevře Liam.
,,Jé ahoj mami jak se vede? Já tě vůbec nečekal ´´
,, Liame Payne můžes mi říct jak ses to choval ke své stracené teď už nalezené sestře Emily? ´´řekne a já jsem tam málem vybuchla smíchy místo výbuchu pláče.
,, Jaké sestře můžes mi to říct odzačátku´´
,, Dobrá ´´ a začla povídat .

Úvod

7. července 2013 v 21:15 | Denibaja
Na začátek bych jsem chtěla říct , že budeme přidávat různe fan fiction příběhy zaměřené na 1D.
A proč budeme? Jsme tu dvě . Každá se podepisuje jinak a tudíž jsme dvě adminky.
Já- Denibaja(Denča)
Kamarádka - Anies(Anet)

Budeme rády za kritiku .
Ale upřímnou .

Kdyby jste chtěli můžete nám napsat co byjste chtěli změnit.